DüzköyKültürSon Dakika

Düzköy Kültür ve Sanat Festivali

Bu yıl 2. si düzenlenen Düzköy Kültür ve Sanat Festivali büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.
Festivale Düzköy Belediye Başkanı Salih Bakal, Düzköy Kaymakamı Çağlayan Aydın, Düzköy’e bağlı Belde Belediye Başkanları ve Köy Muhtarları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Festivalin açılış konuşmasında Düzköy Belediye Başkanı Salih Bakal Düzköy Kültür ve Sanat Festivalini düzenlemekteki amaçlarının beldemizin ve yöremizin doğal güzelliklerini ön plana çıkarmak, genç kuşaklarımıza, gurbette olan hemşerilerimizin evlatlarına yöremizi tanıtmak, bununla birlikte gurbetteki hemşerilerimizle; memleketimizdeki hemşerilerimizi kaynaştırmak, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek olduğunu söyledi ve organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.
Düzköy Kaymakamı Çağlayan Aydın ise yaptığı konuşmada İlçeye yapmış oldukları hizmetlerde kendilerine destek olan Belediye Başkanları ve Köy Muhtarlarına teşekkür ederek birlik ve beraberliğin Düzköy İlçesi için önemini vurguladı.
Açılış Konuşmalarının ardından Düzköy Belediye Başkanı Salih Bakal, Belde Belediye Başkanları ve Köy Muhtarları ile birlikte Düzköy Kaymakamı Çağlayan Aydın’a İlçeye yapmış olduğu hizmetlerden dolayı bir plaket verdi.
Açılış töreninin ardından çeşitli etkinliklerle festival gece geç vakitlere kadar devam etti.

 

 

sanat sanat1 sanat2 sanat3 sanat4 sanat5 sanat6 sanat7 sanat8 sanat9 sanat10 sanat11 sanat12 sanat13 sanat14

Comment here