Düzköy İlçesi, Bağlı Köyleri Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı<br /> Mustafa Demir<br /> İnşaat Mühendisi
Düzköy İlçesi, Bağlı Köyleri Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı
Mustafa Demir
İnşaat Mühendisi

ÖZ GEÇMİŞ

1956 Trabzon Düzköy ilçesi Çiğdemli köyü doğumluyum 47 yıldır İstanbul Gaziosmanpaşa da bulunuyorum. 1980 yılı Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi mezunuyum. Ayrıca YAYKUR adı altında yüksek okul elektrik bölümünü bitirdim.
1980-1983 yılları arası bir inşaat firmasında şantiye şefliği, 1983-1989 arası G.O.Paşa Belediyesinde Teknik eleman, Fen İşleri Müdürü, Teknik Başkan Yardımcılığı görevi yürüttüm, 1989 dan beri kendime ait Yapı-Kur İnş. Müh. Mim. Ltd. Şti’im var. Uğraşım: kat karşılığı inşaatlar yapıp satmak, taahhüt inşaatları yapmak, teknik ekibimle, proje ruhsat işleri yapmak, deprem proje müşavirlik belgem olup bina onarım, güçlendirme proje ve inşaatları yapmaktayım. 1988 – 2010 yılları arasında GOP. Adliyesinde Bilirkişilik yaptım.
Düzköy ilçesi ve bağlı köyleri dernek kurucusu ve 20 yıldır başkanıyım. Trabzon Dernekler Federasyonu Başkan Vekiliyim. KASTOB Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesiyim. Türkiye Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu Denetim Kurulu Başkanıyım. Sosyal, aktif bir insanım, siyasette çeşitli kademelerde bulundum bir siyasi partinin meclis üyesi, ilçe ve il Başkan yardımcılığında bulundum, halen Sultangazi Belediyesi Meclis Üyesiyim. Spor kulüplerinde uzun süreler yönetim kurulu üyeliği ve amatör küme kulüp Başkanlığı yaptım, evli ve 1 çocuk babasıyım, halen Sarıyer Maslakta oturuyorum. Bugüne kadar, kooperatif inşaatları, fabrika binaları, kat karşılığı inşaatlar, proje ve müşavirlikleri profesyonel olarak yaptım ve halen yapmaktayım.

SAYGILARIMLA…

Mustafa DEMİR
İnş. Müh.

Comment here